Mermer mezar modellerimiz, renk olarak beyaz ve bej tonlara sahip en çok satan mezar taşı modelleri içerisinde bulunuyor. Kalınlık ve yapı malzemelerine göre sınıflandırdığımız ürünlerimizi bütün şehirlerimizde, her türlü iklim şartına uygun olarak seçip kullanabilirsiniz.

Mermer mezar modellerimiz sadece yukarıdakiler ile sınırlı değildir, yüzlerce farklı çeşit model ve birbirinden farklı baştaşı tasarımları ile sektördeki en büyük firmalardan biriyiz.

Mezar taşı büyüklükleri, tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve aile mermer mezarları olarak sınıflandırılır. Bütün bu mezar taşı boyutlarında birçok ilimize montaj ve kurulum hizmeti sunmaktayız. Ürünlerimiz ve tasarımlarımız kendi atölyelerimizde son teknoloji makinalar ile yapılmaktadır.

Mezar taşı seçimi ve tasarım: Birbirinden farklı yüzlerce mezar modeli arasından istediğiniz seçebilir veya bunlardan farklı olarak özel tasarım yaptırtabilirsiniz. Gerekli model seçildikten sonra bu modele uygun renk ve taş seçimini hem bütçenize uygun fiyatlarla hem de gözünüzle görerek yapabilirsiniz.

Montaj ve iş teslimi: Mezarın bulunduğu yerde ilk olarak zemin güçlendirme ve temel betonarmeyi hazırlıyoruz. Bunun ardından mezar bloğunu en iyi işçilikle profesyonel bir şekilde yerine oturtuyoruz. İş teslimi sırasında her şeyin kusursuz ve hatasız olmasına büyük önem veriyoruz. Mezar taşı çalışmalarımızda verdiğimiz uzun süreli (5-20 yıl) garantilerde şirketimizin güvenilirlik konusundaki teminatlarındandır.